• Telefon: 0 544 206 47 20

  • bilgi@samsungumusaynakliyat.com

Hakkımızda

Samsun Nakliyat sektöründe yıldızı sürekli şekilde parlayan Gümüşay Nakliyat, evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde size sorunsuz şekilde hizmet verebilmek için bu sektöre adım atmıştır.

Ev taşıma ve ofis taşıma olmak üzere bir çok nakliye alanında sorun olduğunu farkeden firmamız, size sorunsuz şekilde hizmet sunak için kurulmuşdur.İnsanlar artık nakliye sektöründe çaresiz hale getirilmiştir.Biz bu algıyı yıkmak için bu sektöre girdik ve zamanla yaptığımız kaliteli işlerle insanların kalbinde taht kurduk.Biliyoruz ki iyi yapılan her işin ve emeğin bir ödülü olur.Bizimde ödülümüzü halkımız verdi.

Nakliye sektöründe başta Samun, Sinop, Ordu, Tokat, Trabzon ve Giresun olmak üzere tüm illerimizde hizmet vermekteyiz. Samsun Gümüşay Nekliyat, ofis ve ev taşıma işlerinizde organizeli iş yapar.Taşıma gününden önce ekspertiz ev veya iş yerinizi inceler.Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak sözleşmede belirtilen gün ve saatde adresde olur.Taşıma günü ambalaj mahzemesi, uygun boyutta aracı, yeterli elemanı ve binanıza kuralabilen taşıma asansörüyle adresinizde olur.

Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profosyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar.

AMBALAJ

DEPOLAMA

SİGORTA

NAKLİYAT

MONTAJ

         

 


   Arası    Kilometredir.