• Telefon: 0 544 206 47 20

  • bilgi@samsungumusaynakliyat.com

Samsun Ofis ve Büro Taşımacılığı ve İşyeri Nakliyatı
Türkiye’de özellikle de Samsun bölgesinde yeni çalışma alanlarının yaratılarak, istihdama destek verilmesinin ardından insanlar bu alana taşınmaya hız vermiştir. Özellikle yatırımcıların ve iş kurmak isteyenlerin işine gelen bu durum sonucunda ofis ve iş yeri nüfusunda da artış yaşanmıştır. İşte bu noktada ofis ve büro taşımacılığına hız veren Gümüşay Nakliyat firması müşterilerine yüzde yüz memnuniyet olanakları ile destek olmaktadır. Girişimciliğin arttığı şu günlerde ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı da ön plana çıkmıştır. Nakliye firmaları da bu konuda yürüttükleri planlı ve programlı çalışmalarıyla göz doldurmaktadır.

Bir iş yerinin tüm belge, evrak, bildiri ve önemli olan elektronik eşyalarını barındıran ofis ve büroları taşırken büyük bir dikkat gerekmektedir. İşlerini planlı ve programlı bir biçimde yürüten Gümüşay Nakliyat, herhangi bir aksilik durumuna sebebiyet vermeden nakliyat işlemlerini hızlı ve güvenilir biçimde yapmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile hazırlanan analiz raporuyla beraber başlatılan işlemler, hızlı ve güvenilir bir biçimde halledilmekte ve müşteri memnun edilmektedir. Uygun fiyat ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterisine paketleme ve ambalajlamanın yanı sıra nakliyatın en önemli adımı olan sigortalama hizmeti de sunan gümüşay Nakliyat, kuruldukları günden bu zamana müşteri kazanmaktadır.

İşyeri, Ofis ve Büro Taşımacılığının Adımları

Samsun Nakliye Firması, ofis ve büro taşımacılığını sık sık icra etmektedir. Kaliteli, sağlam ekipman, geniş araç filosu, usta çalışan kadrosu ile müşterilerine dört dörtlük hizmet sağlayan gümüşay Nakliyat, Samsun’da sık sık tercih edilmektedir.

Peki bu hizmetin adımları nedir?

Ofis taşımacılığında diğer nakliyat işlemlerinde de olduğu gibi öncelikle eksper analizi gerçekleştirilir. Çıkarılan analiz raporuna göre bir taşınma planı oluşturulur ve buna göre nakliyat işlemleri başlatılır.
Bu işlemden sonra dolap ve masa gibi tüm eşyalar usta marangozlar tarafından demonte edilir ve ulaşılan yerde de montaj işlemi gerçekleştirilir.
Daha sonra eşyalar paketlenir ve nakliyat hizmeti başlar. Hızlı ve güvenli yolculuğun ardından eşyalar istenilen alana ulaştırılır.


   Arası    Kilometredir.