• Telefon: 0 544 206 47 20

  • bilgi@samsungumusaynakliyat.com

Samsun Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
Samsun bölgesine taşınmak isteyen kesim nakliyat firmalarına çok sık talep göndermektedir. Yaşanılabilir şehirlerin başında gelen Samsun bu nedenle çok rağbet görmektedir. Samsun’da hizmet veren Samsun Gümüşay Nakliyat firması, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı, sigortalı nakliyat, şehiriçi nakliyat, şehirlerarası nakliyat gibi çalışmaları kaliteli bir biçimde yürütmektedir. Adından sık sık söz ettiren Gümüşay Nakliyat, Samsun’da defalarca nakliyat hizmeti vermiştir ve vermeye de devam etmektedir.

Ev eşyası taşıma konusunda yürüttüğü çalışmalarla Samsunluların kurtarıcısı olan nakliye firması, sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde yenilikleri ve teknolojiyi takip eden firma, uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Samsun evden eve nakliye firması, müşterilerin olası bir zarar durumunda haklarını koruyabilme amacıyla sigortalama işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Müşterilerine 7 gün 24 saat evden eve nakliye hizmeti sunan, Gümüşay Nakliyat bunun yanı sıra samsun’da parça eşya taşıma işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Eşya Taşıma ve Nakliye Süreci
Evden eve nakliyat süreci, öncelikle firma tarafından ücretsiz olarak yollanan ekspertin analizleriyle başlamaktadır. Ekspert tarafından yapılan analiz sonrasında hem fiyat çıkarılır hem planlama yapılır, hem de taşınma zamanı belirlenmektedir. Buna göre kaliteli bir plan yapılır, fiyat çıkarılır ve çalıştırılacak araçla eleman sayısı belirlenir. Taşınma günü geldiği zaman ise eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak ambalajlama işlemi yapılır. Bu adımdan sonra ise eşyalar nakliye firması tarafındanbelirlenen lokasyonlara gönderilmektedir.


   Arası    Kilometredir.